Ceny

Rata lepsza niż rachunek. Zwrot z inwestycji lepszy niż lokata.

Instalacja fotowoltaiczna może być sfinansowana kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd.  Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Jedną umową. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat. Niech więc Twoje pieniądze i Twój dach pracują dla Ciebie.

Przykładowe koszty instalacji

Wkrótce….

Fotowoltaika zmniejszy Twoje podatki!

Skorzystaj i cały koszt instalacji odlicz od podstawy opodatkowania

Ważne zmiany w przepisach!

Od 1 stycznia 2019 obowiązuje ulga W oparciu o znowelizowaną Ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, termomodernizacyjna, dzięki której każdy właściciel domu jednorodzinnego może odliczyć od podstawy podatku dochodowego do 53 tys. zł (z VAT) wydatków na instalację fotowoltaiczną. To bardzo atrakcyjne rozwiązanie wspierające osoby fizyczne, zarówno w energooszczędności, jak i energetyce prosumenckiej.

Nie zwlekaj! W 2019 roku możesz skorzystać z ulgi podatkowej!

DLA KOGO?

Podatnicy podatku PIT opłacający podatek według skali podatkowej (zarówno według stawki 18, jak i 32%), 19% stawki podatku liniowego oraz opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, będący właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych, ponoszący wydatki na realizację przedsięwzięć termomodernizacyjnych.

CO?

Odliczyć można wydatki na materiały budowlane, urządzenia i usługi związane z realizacją przedsięwzięcia, którego przedmiotem jest całkowita lub częściowa zamiana źródeł energii na źródła odnawialne.

ILE?

Nie więcej niż 53 tys. zł. Gdyby kwota odliczenia nie miała pokrycia w rocznym dochodzie podatnika, może on dokonywać odliczeń w kolejnych latach, jednak nie dłużej niż przez 6 lat.

Przykład:

Gdy zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej, której koszt wyniesie: 22 222 zł

22 222 zł x 18% (stawka podatku) = 4 000 zł

18% kosztu Twojej instalacji fotowoltaicznej pokryje ulga podatkowa!